Wysoka efektywność Follixinu

Wysoka efektywność Follixinu

Przed wejściem Follixin na rynek, był on obiektem obszernych doświadczeń i opracowań, w których brali udział wybitni chemicy i certyfikowani lekarze. Badania prowadzono techniką podwójnie ślepej próby aby udowodnić efektywność produktu odbudowującego włosy. Gdy potwierdzono efektywność kompozycji, rozpoczęliśmy falę doświadczeń klinicznych aby zweryfikować czy Follixin jest pewnym rozwiązaniem odbudowującym włosy.

Rezultaty mówią same za siebie. Więcej niż 94% mężczyzn, którzy stosowali Follixin potwierdza wyraźny porost włosów w rejonach uprzednio łysiejących. Nie ustalono efektów ubocznych u ani jednej osoby włączonej do doświadczenia.

W zrealizowanych w 2007 roku doświadczeniach wzięło udział 140 mężczyzn, którzy dostrzegli u siebie przyspieszony przebieg łysienia i pragnęli przedsięwziąć walkę z wypadającymi włosami. Już po 3 tygodniach aplikowania preparatu Follixin pod nieustannym nadzorem lekarzy i naszych ekspertów 81% pacjentów zauważyło dostrzegalną poprawę kondycji włosów i aż o 40% zmniejszoną liczbę wypadających włosów. Po zakończonych doświadczeniach ponad 94% mężczyzn, którzy stosowali Follixin potwierdziło wyraźny porost włosów w rejonach wcześniej łysiejących. Włosy stały się wytrzymałe na szkodliwe czynniki zewnętrze wywołujące ich osłabianie i wypadanie. Follixin wspomógł regenarację cebulek i błyskawiczne ich odbudowanie. U żadnego z pacjentów nie ustalono efektów ubocznych.

reklama

Uroda

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl