This is the end

This is the end

blog_uc_4400279_6398972_tr_rozstanie

W swoim 19 letnim życiu miałam okazję mieć chłopaka i się z nim rozstać. Zawsze mnie ciekawiło dlaczego ludzie się rozchodzą, nawet jeśli idealnie do siebie pasują. Aż postanowiłam popytać znajomych czemu zrywali z chłopakami/dziewczynami lub czemu im nie wychodziło z kimś. Oto właśnie kilka powodów. (ps. pisząc tego posta płacze ze śmiechu, ale to dlaczego kiedy indziej).

NIE PASUJEMY DO SIEBIE

No i faktycznie, czasem tak jest, że na początku rozmowa się klei, podobacie się sobie, ale z czasem to się kończy, brakuje Wam tematów, aż Wam się nie chce rozmawiać. Niezgodność charakterów (normalnie jak przy rozwodzie) i dlatego się postanawiacie rozstać. Naturalna kolej rzeczy, to akurat przykład zerwania za zgodą obu stron, bo obie widzą, że coś jest nie tak. Pierwszy raz tak poważnie napisałam. Wow.

POZNAŁEM KOGOŚ

Najgorzej chyba jak kochasz kogoś a ta osoba poznaje inną i się w tamtej zakochuje. Jeśli mam być szczera to myślę, że to lepiej dla Ciebie, bo to oznacza, ze gdzieś tam na świecie jest Twoja druga połówka, która tak nie zrobi. Chociaż czasem odnoszę wrażenie, że jeśli ktoś się zakochuje w innym to znaczy, że Ciebie nie kochał tak naprawdę jak mówił. Wszystko jest możliwe, ale mimo wszystko to boli, bo nie rozumiesz co takiego zrobiłeś, że zostałeś sam.

ZA BARDZO SIĘ STARASZ

To akurat przykład, który mnie osobiście powala na kolana. Poznajesz kogoś, zaczynacie pisać, podobacie się sobie, chcesz się spotykać, bo to chyba logiczna kolej rzeczy, ale ta osoba nie chce, ma jakieś zawahania przed tym. Ty bardzo chcesz się spotykać, próbujesz pokazać, ze Ci zależy. Po czym ta osoba pisze Ci, że sory, ale nie, bo za bardzo się starasz. Najlepiej jak mówi, że woli się poznawać przez fejsa a nie na żywo. No heloł, ale związki na fejsie są przereklamowane, teraz weszły takie prawdziwe. Poza tym na facebooku nie zobaczycie swoich naturalnych zachowań, nie poznacie się tak jak powinniście. I nie rozmowy przez messengera też nie pomogą.

YM NO EEEE NIE WIEM JAK CI TO POWIEDZIEĆ..

..ale wolę chłopców. LUDZIE TRZYMAJCIE MNIE BŁAGAM. Tutaj kieruję bardziej, że to chłopak nagle okazuje się gejem. To po co bajerował? Po co robił nadzieję? Po co okazywał uczucia? Chce mi się śmiać. Wiem, że to smutne i przykre, ale PRZYSIĘGAM, że są takie przypadki. Potwierdzone info. Nie rozumiem, jeśli faktycznie wolisz swoją płeć to dlaczego robisz nadzieję biednej dziewczynie, która się w Tobie zakocha a potem dostanie kopa? Do Was dziewczyny też się to odnosi. A to, że bałeś się przyznać nie upoważnia Cię do kłamstwa. Bo potem możesz zacząć na przykład bajerować z jej przyjacielem gejem. I co wtedy? Wiadro. To smutne, że zdarzają się takie przypadki. MÓWCIE PRAWDĘ, ŻE CHCECIE TYLKO PRZYJAŹNI.

To tylko kilka przykładów dlaczego ludzie się rozstają. Jest jeszcze przemoc w związku, zaniedbywanie drugiej osoby, olewanie, nie akceptacja przez przyjaciół. Każdy z przykładów jest ważny i z życia wzięty. Macie jeszcze jakieś przykłady? Piszcie w komentarzach.

Oczywiście zapraszam na mojego facebook’a i mojego instagrama. Zachęcam do zostawienia czegoś po sobie, ale wszelkie chamstwo i linki do Waszych blogów zostaną natychmiastowo usunięte. Buziaczki!

reklama

Uroda

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl