Forskolin – tabletki na odchudzanie

Forskolin – tabletki na odchudzanie

Wielki szum wśród suplementów odchudzających wywołał Forskolin, w którego skład wchodzi czysty ekstrakt z pokrzywy indyjskiej. Według opinii o Forskolinie,  w ciągu 30 dni można stracić nawet 8 kg tkanki tłuszczowej.  Czy kapsułki Forskolin naprawdę działają tak rewelacyjnie?

Pokrzywa indyjska to roślina od dawna ceniona w medycynie ajurwedyjskiej. Stosowano ją do obniżania ciśnienia oraz w przypadku zapaleń pęcherza. Dopiero w ostatnim czasie, naukowcy odkryli cenne właściwości pokrzywy indyjskiej, mianowicie jej zdolność do spalania tkanki tłuszczowej. Każda tabletki Forskolinu zawiera ponad 400 mg czystego ekstraktu z pokrzywy indyjskiej.

Jak stosować kapsułki Forskolin?

Producent zaleca przyjmować codziennie dwie tabletki, jedną przed śniadaniem, a drugą przed obiadem. Zalecamy poprawić swoje nawyki żywieniowe i uprawiać sport, jednak nie jest to wymaganie. Już po kilku tygodniach zauważysz efekty w postaci utraty wagi. Suplement Forskolin zawiera tylko naturalne składniki, dlatego może być stosowany przez każdego. W jego składzie nie znajdziemy chemii ani konserwantów. Kapsułki Forskolin nie wywołują skutków ubocznych i są bezpieczne dla zdrowia.

reklama

Uroda

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl