Forskolin na odchudzanie – opinie

Forskolin na odchudzanie – opinie

Tabletki na odchudzanie Forskolin w swoim składzie zawierają forskolinę pochodzącą z korzeni pokrzywy indyjskiej Coleus Forskohlii spokrewnionej z miętą. Najnowsze badania naukowe wykazały, że substancja ta stymuluje spalanie nadmiaru tłuszczu poprzez uwalnianie kwasów tłuszczowych. Forskolin wpływa również  na zwiększoną termogenezę, która powoduje spadek tkanki tłuszczowej w organizmie.

Jakie są zalety stosowania tabletek Forskolin?

Zadaniem Forskolinu jest aktywacja enzymów wpływających na utratę kilogramów.  Wyciąg z pokrzywy indyjskiej przekłada się także na regulację komórkową oraz zwiększenie masy mięśniowej. Dietetycy proponują, że średni spadek wagi po miesięcznej kuracji wynosi ok. 7 kg. Rekomendowane dawkowanie to 1 tabletka dziennie, przyjmowana przed posiłkiem. Producent nie zaleca przekraczania zalecanej dawki preparatu.

Skład suplementu Forskolin

Każda kapsułka preparatu Forskolin zawiera aż 400 mg czystego wyciągu z pokrzywy indyjskiej Coleus Forskohlii.

Dietetycy i specjaliści o Forskolinie

Eksperci od odchudzania z chęcią polecają stosowanie suplementów diety opartych na ekstrakcie z pokrzywy indyjskiej. Lisa Lynn podkreśla, że Forskolina pochodząca z pokrzywy indyjskiej skutecznie wspomaga pracę metabolizmu, natomiast doktor Mehmet Oz przeprowadził badania, które jednoznacznie potwierdziły działanie odchudzające Forskoliny.

 

reklama

Uroda

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl