Ciesz się seksem dzięki Potendze!

Ciesz się seksem dzięki Potendze!

Problemy z potencją to obecnie problem wielu mężczyzn. Na kłopoty z erekcją skarży się aż 10% mężczyzn powyżej 21 lat i aż 80% ponad 40-letnich. Jeżeli jesteś w tym gronie – zachowaj spokój i sięgnij po tabletki POTENGA. Jest to nowa broń w walce o szybką, pełną i długotrwałą erekcję.

Każda tabletka zawiera wyciąg z :

  1. korzenia Macy,
  2. buzdyganka naziemnego,
  3.  palmy sabałowej

Są to naturalne środki na potencję, które szybko przywrócą Ci pełną sprawność seksualną.

Korzeń Maca pochodzi z Ameryki Południowej. Z powodzeniem stosowali już go Inkowie setki lat temu. Teraz dotarł także do Polski. Sekretem jego skuteczności jest zawarta w nim l-arginina. Działa ona podobnie jak viagra. Blokuje aktywność enzymu PDE5. Dzięki temu wzrasta w organizmie poziom tlenku azotu (NO). Tlenek ten, zwany „cząstką życia”, odpowiada za zwiększenie dopływu krwi do członka. Dzięki temu erekcja będzie pełniejsza. Dodatkowo l-arginina poprawia zdolność wysiłkową organizmu. Potwierdzają to wyniki badań naukowców z Uniwersytetu Stanu Maryland. Ich zdaniem l – arginina jest najskuteczniejsza w przypadku potrzeby intensywnego wysiłku. Dlatego masowo stosują ją sportowcy i aktorzy grający w filmach dla dorosłych.

Z kolei buzdyganek naziemny zawiera saponiny, indole i polifenole. Substancje te znacznie podnoszą libido poprzez zwiększanie produkcji testosteronu w organizmie. Dodatkowo zapobiegają łysieniu i schorzeniom prostaty. Po buzdyganek sięgają także sportowcy, bo wzmacnia witalność  i wspomaga budowanie masy mięśniowej.

Podobne właściwości do buzdyganka ziemnego mają owoce palmy sabałowej, które również podnoszą poziom testosteronu, zapobiegają przerostowi prostaty oraz wypadaniu włosów.  Są one silnym naturalnym afrodyzjakiem, który stosują z powodzeniem indiańscy szamani.

Zawartość szałwii lekarskiej sprawia, że tabletki POTENGA nie zwiększają potliwości skóry, jak wiele innych środków na potencję. Doceniają to w swoich postach zadowoleni klienci.

Dystrybutor tabletek POTENGA gwarantuje zwrot pieniędzy, jeżeli produkt nie spełni oczekiwań klienta. Wystarczy odesłać puste opakowanie w terminie 30 dni od zakupu.

Tabletki POTENGA pomogły już wielu klientom wrócić do swojej optymalnej formy seksualnej. Jeżeli i Ty marzysz o udanym życiu erotycznym, nie wahaj się po nie sięgnąć.

reklama

Uroda

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl